Jak na prodej

Chystáte se prodat svůj byt, dům nebo třeba chalupu? Řešíme prodej nemovitostí. Získejte zde cenné rady a tipy pro co nejhladší prodej od předních makléřů a odborníků v oblasti realit v západních Čechách. Přečtěte si, jak funguje realitní trh prodeje nemovitostí, čemu byste se měli vyvarovat, na co byste si měli dát pozor a co byste mohli využít ve váš prospěch. Potřebujete-li poradit s konkrétním řešením, vyzkoušejte naši online poradnu.

Vyplatí se prodej nemovitosti v době koronaviru?

Vyplatí se prodej nemovitosti v době koronaviru?

3. listopad 2020 - Rubrika: Prodej

Michal Hlavatý: Koronavirová krize zasáhla drtivou většinu odvětví, realitní byznys však zůstává jedním z nejstabilnějších. Protože jednoduše řečeno lidé se berou, rozvádějí, migrují do měst a z měst, zakládají rodiny a podobně bez ohledu na dobu. Otázkou však zůstává, jak je to s cenami nemovitostí. Vyplatí se v této době s prodejem nemovitosti spíše počkat nebo je ideální čas na prodej? A jak funguje celý obchod s ohledem na bezpečnost a zdraví zainteresovaných osob?


Jak se orientovat v ceně orné půdy

Jak se orientovat v ceně orné půdy

15. říjen 2018 - Rubrika: Prodej

Vlastníte pozemek, který je v katastru nemovitostí zapsán jako orná půda? Pak by vás mohla zajímat jeho hodnota. Určení ceny orné půdy patří do složitější problematiky. Ovlivňuje ji totiž celá řada faktorů. Navíc cena orné půdy není vždy jednotná. Pojďme se na tuto problematiku podívat a objasnit si, jak zjistit orientační, tržní nebo úřední cenu orné půdy.


Strana 2 z 2
«« « 1 2