Jak na prodej

Chystáte se prodat svůj byt, dům nebo třeba chalupu? Řešíme prodej nemovitostí. Získejte zde cenné rady a tipy pro co nejhladší prodej od předních makléřů a odborníků v oblasti realit v západních Čechách. Přečtěte si, jak funguje realitní trh prodeje nemovitostí, čemu byste se měli vyvarovat, na co byste si měli dát pozor a co byste mohli využít ve váš prospěch. Potřebujete-li poradit s konkrétním řešením, vyzkoušejte naši online poradnu.

Jak prodat zadluženou nemovitost

Jak prodat zadluženou nemovitost

23. prosinec 2020 - Rubrika: Prodej

Zadlužená nemovitost může být problém, ale dá se vyřešit. Musíte však při řešení zohlednit hned několik faktorů. Jedním z těch zásadních je druh zadlužení. Podívejme se na to, jak poznat zadluženou nemovitost, co to znamená pro kupující a jak probíhá její prodej.


Jak zvýšit cenu nemovitosti při prodeji

Jak zvýšit cenu nemovitosti při prodeji

10. prosinec 2020 - Rubrika: Prodej

Michal Hlavatý: Rozhodli jste se prodat svou nemovitost a chcete za ni získat maximum financí, kolik současný realitní trh dovoluje? Existuje totiž několik způsobů, jak ovlivnit cenu nemovitosti, ale záleží také na tom, jakou nemovitost prodáváte. V tomto článku vám dám několik užitečných tipů, které se vám mohou hodit.


Vyplatí se prodej nemovitosti v době koronaviru?

Vyplatí se prodej nemovitosti v době koronaviru?

3. listopad 2020 - Rubrika: Prodej

Michal Hlavatý: Koronavirová krize zasáhla drtivou většinu odvětví, realitní byznys však zůstává jedním z nejstabilnějších. Protože jednoduše řečeno lidé se berou, rozvádějí, migrují do měst a z měst, zakládají rodiny a podobně bez ohledu na dobu. Otázkou však zůstává, jak je to s cenami nemovitostí. Vyplatí se v této době s prodejem nemovitosti spíše počkat nebo je ideální čas na prodej? A jak funguje celý obchod s ohledem na bezpečnost a zdraví zainteresovaných osob?


Jak se orientovat v ceně orné půdy

Jak se orientovat v ceně orné půdy

15. říjen 2018 - Rubrika: Prodej

Vlastníte pozemek, který je v katastru nemovitostí zapsán jako orná půda? Pak by vás mohla zajímat jeho hodnota. Určení ceny orné půdy patří do složitější problematiky. Ovlivňuje ji totiž celá řada faktorů. Navíc cena orné půdy není vždy jednotná. Pojďme se na tuto problematiku podívat a objasnit si, jak zjistit orientační, tržní nebo úřední cenu orné půdy.


Strana 2 z 2
«« « 1 2