Představení odborníků

Řešíme bydlení a vše, co s ním souvisí, abychom společně s vámi našli co nejsnazší cestu k vašemu příjemnému bydlení. Rozhodli jsme se založit tento online magazín a poradnu, abychom vám pomohli s orientací na trhu s nemovitostmi a hypotečními úvěry. Rádi vám poskytneme bezplatné poradenství, tipy a rady, které budete moct využít na cestě k vysněnému bydlení. Na trhu s nemovitostmi v Plzeňském kraji a západních Čechách působíme již 7 let.

Náš tým

Na trhu s nemovitostmi v Plzeňském kraji a západních Čechách působíme již 9 let.


Martina Toušová

Martina Toušová

Zakladatelka projektu ŘešímeBydlení a oblastní manažerka M&M reality pro Plzeňský kraj. Více najdete na jejím osobním webu www.martinatousova.cz.

Michal Hlavatý

Michal Hlavatý

Profesionál realit pro Plzeňský kraj, který na blog přispívá svými zkušenostmi. Více najdete na jeho osobním webu www.mhlavaty.czFacebooku.
Co pro vás můžeme udělat

Články a bezplatnou poradnou to začíná, ale zdaleka nekončí. Kromě konzultací jsme vám schopni kompletně zajistit převod nemovitosti, vyjednat co nejvhodnější podmínky hypotečního úvěru nebo vyřešit vaše starosti s pronájmem nemovitosti. Nechcete-li jednat na vlastní pěst a chcete si být jisti stoprocentní správností smluv i celých transakcí, obraťte se na nás. Rádi vám pomůžeme.Převod nemovitostí

Zajistíme kompletní převod nemovitosti, ať už jste kupující nebo prodávající. Od nalezení kupce či vhodné nemovitosti až po přepis na katastru.


Hypoteční úvěry

Vyjednáme pro vás co nejvýhodnější podmínky hypotečního úvěru. Máme vazby na banky a naši odborníci se v úvěrech vyznají.


Právní zastoupení

Zajistíme správnost veškerých smluv, advokátní úschovu pro bezpečný převod financí či právní zastoupení ve všech záležitostech.


Chcete se nás na něco zeptat nebo se obrátit na naši odbornou pomoc?

Napište prostřednictvím tohoto formuláře. Odpověď vám obratem zašleme co nejdříve na váš e-mail. V případě, že chcete, abychom vás kontaktovali telefonicky, zanechte nám ve zprávě vaše telefonní číslo. Těšíme se na případnou spolupráci.

*
*
*
*

Po vyplnění formuláře vám odpovíme v nejbližším možném termínu. Pokud chcete být informování o výhodných akcích a slevách, souhlasíte tím se zařazením do našeho newsletteru, který posílám každý měsíc. Zásady ochrany osobních údajů