Jak na prodej

Chystáte se prodat svůj byt, dům nebo třeba chalupu? Řešíme prodej nemovitostí. Získejte zde cenné rady a tipy pro co nejhladší prodej od předních makléřů a odborníků v oblasti realit v západních Čechách. Přečtěte si, jak funguje realitní trh prodeje nemovitostí, čemu byste se měli vyvarovat, na co byste si měli dát pozor a co byste mohli využít ve váš prospěch. Potřebujete-li poradit s konkrétním řešením, vyzkoušejte naši online poradnu.

Jak vybrat realitního makléře při prodeji nemovitosti

Jak vybrat realitního makléře při prodeji nemovitosti

24. únor 2022 - Rubrika: Prodej

Realitních makléřů a kanceláří je nespočet. Jak si mezi nimi vybrat toho pravého? Pokud makléř dokáže prezentovat sám sebe, pak zpravidla dokáže odprezentovat i vaši nemovitost při jejím prodeji. To tvrdí profesionální realitní makléř Michal Hlavatý ve svém nejnovějším článku na blogu.


Prodej nemovitosti v aukci. Ano, či ne?

Prodej nemovitosti v aukci. Ano, či ne?

6. říjen 2021 - Rubrika: Prodej

Michal Hlavatý: V ČR běží ojedinělý projekt prodeje nemovitostí prostřednictvím televizní aukce. Mimo obrovského zájmu to vyvolalo i řadu kontroverzí a spekulací, zda je to fér. Proto jsem připravil článek na toto téma, kde se dozvíte, jak taková aukce funguje a zda se to vyplatí straně kupující i prodávající.


Má smysl prodej nemovitosti přes realitku?

Má smysl prodej nemovitosti přes realitku?

6. září 2021 - Rubrika: Prodej

Michal Hlavatý: Dnešní doba je naprosto skvělá. Spoustu věcí si podle nejrůznějších návodů můžete udělat svépomocí. Platí to ale i u prodeje nemovitostí? Pojďme si podrobně popsat, co je třeba při nemovitosti vše zařídit, abyste nepřišli o své životní úspory. Má smysl při prodeji nemovitosti spolupracovat s realitním makléřem?


Jak dlouho trvá prodat nemovitost?

Jak dlouho trvá prodat nemovitost?

6. září 2021 - Rubrika: Prodej

Michal Hlavatý: Čas je ve všech ohledech snad tou nejdražší komoditou. V obchodu s nemovitostmi nevyjímaje. Jak dlouho trvá, než vyřídíte kompletně prodej své nemovitosti včetně přepisu vlastníka. Kdy můžete očekávat na svém účtě peníze za svou nemovitost?


Co by nemělo chybět v kupní smlouvě při prodeji nemovitosti

Co by nemělo chybět v kupní smlouvě při prodeji nemovitosti

7. leden 2021 - Rubrika: Prodej

Michal Hlavatý: Často se setkávám s případy, kdy lidé chtějí prodat svou nemovitost svépomocí, ať už jde o byt, dům, chatu či pozemek. Je to samozřejmě volba každého. Nicméně při prodeji nemovitosti je potřeba myslet na řadu věcí, z nichž mezi ty nejdůležitější patří podoba a správnost kupní smlouvy. Sestavil jsem proto několik základních bodů, které v kupní smlouvě nesmí chybět.


Strana 1 z 2
1 2 » »»